Owoce i jogurt

czwartek, stycznia 16, 2014

Postanowienie noworoczne jak narazie udaje mi się utrzymywać. Zdrowe odżywianie powoli wchodzi mi już w nawyk. Mam nadzieję, że uda mi się Was namówić do przymyślenia swoich codziennych nawyków i zmienić je na lepsze :) W mojej liście zakupów znajduję się coraz więcej warzyw i owoców, słodycze (które uwielbiam) zamieniłam na jogurty i gorzką czekoladę! I dzisiaj właśnie chciałabym Wam pokazać taki deser. Wspaniały na przekąskę, ale też na śniadanie i np jako posiłek po treningu :) Taki prosty, a taki pyszny! :) gorąco polecam :) 
Musicie mi wybaczyć niestety, że w ostatnim czasie wstawiam bardzo mało postów i nie pokazuję krok po kroku przygotowania dania, ale niestety jak wiecie zbliża się sesja i mnóstwo nauki nie pozwala mi na przyjemności. Ale cierpliwości! Niedługo wracam ze zdwojoną siła pełna pomysłów na pyszne dania! Możecie mnie trzymać za słowo! :)


garść malin
ulubiona granola
miód
jogurt naturalny
wiórki kokosowe

Jogurt mieszamy z łyżeczką miodu i 2 łyżkami wiórków kokosowych. Do szklanki wrzucamy łyżkę granoli na to jogurt, następnie maliny, granola i znowu jogurt i góra malin na wierzch. 
Bierzemy łyżki i zajadamy! :)


You Might Also Like

0 komentarze

KATEGORIE